Běžecký pás FORMERFIT ALPIN HILL 901

Dostupnost: (po celé ČR 1-3 dny)

Cena: 13 990 Kč

  • Doprava po celé ČR zdarma
  • Záruční servis u Vás doma
  • Montáž zdarma

Detailní popis:

     FORMERFIT ALPIN HILL 901 je běžecký trenažér známého výrobce fitness vybavení FORMERFIT, který má na českém trhu již letitou tradici. Konkrétně tento model je určen především pro uživatele, kteří vyžadují stabilní trenažér určen především pro chůzi (stabilní konstrukci trenažeru zajišťují především ocelové profily s průřezem 60x60mm a 60x40mm). Plnulý chod zajišťuje zdvojený setrvačník o hmotnosti 2x9 kg a díky tomu je použitelný i pro osoby s vyšší tělesnou hmotností. Brzda je mechanická třecí, díky níž je vytvářen odpor.

Je použitelný i v lehce komerčním prostředí klubových hotelů, wellness apod.. Sklon FORMERFIT ALPIN HILL 901 je nastavitelný mechanicky do 8 poloh v rozmezí 7-15°, Rozměr běžecké kurty je 43x133 cm a ohraničená je postranách bezpečnostními lištami. Trenažér je samozřejmě možní sklopit do uspornější podoby pro lepší skladnost a je vybaven samozřejmě transportními kolečky pro snadnější manipulaci v prostoru. V rámci bezpečnosti jsou k dispozici i postraní madla. Součástí je i držák na láhev a 2x1 kg earobní činky jako doplněk.

 

PLYNULÝ CHOD ZAJIŠŤUJÍ TĚŽKÉ SETRVAČNÍKY - Bezmotorový běžecký pás s nastavitelným sklonem běžecké plochy je určen k chůzi i běhu. Běžecký koberec sjíždí vaší vlastní vahou po nakloněné běžecké desce. Rychlost ubíhání koberce si jednoduše nastavíte otočným regulátorem čelisťové brzdy obepínající setrvačník. Chod běžeckého koberce na silné běžecké desce je plynulý díky těžkým setrvačníkům o celkové váze 20kg.
 

STABILNÍ KONSTRUKCE S 8 STUPNI NÁKLONU - Konstrukce stroje ze silných ocelovými profilů o velikosti 60x60mm a 60x40mm je velmi stabilní a to ve všech 8 polohách náklonu pásu, který se nastavuje mechanicky od 7 do 15 stupňů.

 

PLNÁ VÝBAVA TRENAŽERU - Trenažer má bezpečná madla s příjemným neoprenovým povrchem a protiskluzové nášlapy po stranách pásu. Ke sklopení do skladovací polohy slouží jednoduchý mechanizmus se zajištěním. Příslušenstvím jsou přepravní kolečka pro snadnou manipulaci, držák lahve a 2 jednokilové aerobní činky pro ztížení vašeho tréninku.

 

Ostatní informace:

  • Hmotnost stroje je 74 kg
  • nosnost stroje je 130 kg
  • rozměry v cm (d:š:v)- 146x80x149
  • způsob použití dle DIN EN: EN 957-1/9, třída HB - pro domácí provoz
  • 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
baner2

Doporučujeme

Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO 40

Běžecký pás motorový rychlost 1~18 km/h, elektrický náklon 0~15% běžecká plocha 50x140 cm, nosnost 150 kg Více info

Prodejna FITHAM Liberec

Prodejna FITHAM Liberec

Prodejna FITHAM Liberec